Bu başvuruya gelen en son cevabın bilgi içerip içermediğini bilmiyoruz – Sibel ORAL iseniz lütfen siteye giriş yapın ve başvurunuzun durumunu herkesle paylaşın.

Ergenekon Caddesi'ndeki otobüs durağının yanında duran market kasaları ve çöpleri

Sibel ORAL, bu Bilgi Edinme Hakkı başvurusunu gerçekleştirdi Şişli Belediyesi adlı kamu kuruluşuna

Bu başvurunun durumu bilinmiyor. Sibel ORAL adlı kullanıcının en son gelen cevapları okuyup başvuru durumunu güncellemesini bekliyoruz.

Gönderen: Sibel ORAL

Sayın Şişli Belediyesi,

4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında aşağıdaki soruların cevaplandırılmasını talep ediyorum.

Yaklaşık beş yıldır Kurtuluş'ta oturuyorum ve bir o kadar zamandır yakın çevrem dahil herkesin belediyenizden şikayetçi olduğu çok önemli bir konu var: Namlı Market'in Ergenekon Caddesi üzerindeki Pangaltı otobüs durağının etrafını ve çevresindeki kaldırım alanını işgal etmesi. Sosyal medya dahil birçok şekilde size şikayet edildi bu işgal ama siz yıllardır buna çözüö bulamadınız. İnsanlar sebze kasalarının arasından otobüse binmeye çalışıyor, yürümeye çalışıyor. Bıraktıkları çöpler de cabası... Koskoca Şişli Belediyesi bir marketin meyve-sebze kasalarının kaldırımı işgal etmesini engelleyemiyor mu, sahiden merak ediyorum. Bu engelleyememe karşısında başka bir durum, ilişkiler ağı mı var? Sadece meyve sebze kasası değil ayrıca marketin önüne sıra sıra indirimli ürün de yığabiliyor bu market. Dün tuvalet kağıtları ve kiloluk büyük boy deterjanlarda indirim vardı ve hepsi kaldırıma yığılmıştı. Ben, bir vatandaş olarak bunu yaşamaya mecbur değilim. Kaldırım ve otobüs durağı benim, Namlı Market'in değil. Bu sizin bildiğiniz bir sorun, ama ben yine gündeme getiriyorum. Neden Namlı Market mseyvesini sebzesini deterjanını kaldırıma koyarak benim yolumu işgal edebiliyor ve siz buna nasıl müsade ediyorsunuz?

Yanıtlamanız ama en önemlisi bu sorunu çözmeniz dileğiyle...

Sibel ORAL

Buna bağlantı ver

Gönderen: info
Şişli Belediyesi

Bu e-posta adresi sadece tek yönlü bildirim amacıyla kullanılmakta olup, gönderilen e-posta ve yanıtlar okunup cevaplanmamaktadır.
Soru, öneri ve şikâyetleriniz için http://www.sisli.bel.tr/cozum-merkezi adresi üzerinden bağlantıya geçebilir ya da 7/24 hizmet veren 444 15 68'i arayabilirsiniz.

This e-mail address is used only for the purpose of one-way notification, replies and e-mails sent to this address will not be read or responded to.
If you have any questions, suggestions and complaints please contact with http://www.sisli.bel.tr/cozum-merkezi or you can call us 24/4 via 444 15 68.

Buna bağlantı ver

Bu başvuruya gelen en son cevabın bilgi içerip içermediğini bilmiyoruz – Sibel ORAL iseniz lütfen siteye giriş yapın ve başvurunuzun durumunu herkesle paylaşın.

Bu bilgi edinme başurusuyla yapılacaklar

Herhangi biri:
yalnız Şişli Belediyesi: