Bu başvuruya gelen en son cevabın bilgi içerip içermediğini bilmiyoruz – erhan dikmenli iseniz lütfen siteye giriş yapın ve başvurunuzun durumunu herkesle paylaşın.

Yeni Bufe Izni

erhan dikmenli, bu Bilgi Edinme Hakkı başvurusunu gerçekleştirdi Şişli Belediyesi adlı kamu kuruluşuna

Bu başvurunun durumu bilinmiyor. erhan dikmenli adlı kullanıcının en son gelen cevapları okuyup başvuru durumunu güncellemesini bekliyoruz.

Gönderen: erhan dikmenli

Sayın Şişli Belediyesi,

4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında aşağıdaki soruların cevaplandırılmasını talep ediyorum.
Şehit Er Cihan Namlı caddesi no 72 dükkan 4 Mecidiyeköy mahallesi şişli İstanbul adresinde soguk sandavich ve cigkofteci dukkani acmak istiyorum. dukkanin onunde 5 m2 lik bir alan var bu alana yayalarin gecisini engellemeyecek sekilde sandalye ve masa koyma imkanimiz var mi ? bu konu hakkinda gerekli bilgi ve istenen belgeler konusunda tarafima bilgi verilmesi hususunda geregini arz ederim
Erhan DIKMENLI
0506 608 39 41
[email address]

Buna bağlantı ver

Gönderen: info
Şişli Belediyesi

Bu e-posta adresi sadece tek yönlü bildirim amacıyla kullanılmakta olup, gönderilen e-posta ve yanıtlar okunup cevaplanmamaktadır.
Soru, öneri ve şikâyetleriniz için http://www.sisli.bel.tr/cozum-merkezi adresi üzerinden bağlantıya geçebilir ya da 7/24 hizmet veren 444 15 68'i arayabilirsiniz.

This e-mail address is used only for the purpose of one-way notification, replies and e-mails sent to this address will not be read or responded to.
If you have any questions, suggestions and complaints please contact with http://www.sisli.bel.tr/cozum-merkezi or you can call us 24/4 via 444 15 68.

Buna bağlantı ver

Bu başvuruya gelen en son cevabın bilgi içerip içermediğini bilmiyoruz – erhan dikmenli iseniz lütfen siteye giriş yapın ve başvurunuzun durumunu herkesle paylaşın.

Bu bilgi edinme başurusuyla yapılacaklar

Herhangi biri:
yalnız Şişli Belediyesi: